CaldoKarieraDoradca Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

Kraków, Łódź, Szczecin, Toruń, Lublin, Sosnowiec

Dział handlowy

Do negocjacji - pln / UoP

Dołącz do CALDO TEAM i zostań Doradcą Techniczno-Handlowym!

Opis Stanowiska

  • Wdrażanie i realizacja projektów w obszarze HVAC , budownictwa komercyjnego i przemysłu
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Bezpośredni kontakt z klientami , w szczególności badanie potrzeb i określanie potencjału zakupowego
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji oraz współpraca z bieżącymi Klientami firmy
  • Wspieranie działu szkoleniowego (m.in. szkolenia dla Klientów na budowach , organizacja wydarzeń branżowych )
  • Monitorowanie rynku inwestycji oraz identyfikowanie wykonawców na podległym terenie

Czego Oczekujemy

  • Wysokie zdolności interpersonalne , komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Nastawienie na sukces oraz realizację celów
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
  • Głębokie zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży izolacji technicznych oraz HVAC będzie dodatkowych atutem

Oferujemy

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań, w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Benefity pracy w CALDO

Szkolenia wewnętrzne oraz u Producentów
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Karta Multisport
System kafeteryjny MyBenefit
Liczne imprezy integracyjne w tym Piknik CALDO
Bony i premie świąteczne
Auta służbowe dla handlowców i wyższej kadry kierowniczej

Dołącz do nas

Rozwiń swój potencjał z CALDO
kariera