CaldoKarieraSpecjalista / Specjalistka Działu Realizacji Zamówień

Specjalista / Specjalistka Działu Realizacji Zamówień

Warszawa, Szczecin

Dział realizacji zamówień

Zakres Obowiązków

  • Przyjmowanie oraz realizacja zamówień Działu Handlowego.
  • Optymalizacja sposobu i koordynacja procesu terminowej realizacji zamówień.
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z obrotem towarowym.
  • Udzielanie informacji dotyczących dostępności produktów, cen i terminów realizacji zamówień.
  • Bieżący kontakt z Producentami materiałów izolacyjnych i wentylacyjnych.
  • Zamawianie towarów.
  • Wsparcie Działu Handlowego poprzez przygotowywanie ofert handlowych.
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami i Producentami.
  • Aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami, takich jak opóźnione dostawy, uszkodzenia towarów, reklamacje itp.

Czego oczekujemy

  • Doświadczenie na stanowisku w obszarze logistyki / zakupów / obsługi zamówień / sprzedaży.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność, dokładność, sumienność.
  • Zdolności analityczne.
  • Chęć stałego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży lub znajomość rynku HVAC oraz zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją.
  • Znajomość systemu Comarch Optima.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne.

Co oferujemy

  • Stabilną i pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy i zgrany Zespół.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów - dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, parking dla Pracowników, brak dress code’u, spotkania integracyjne oraz dodatkowe świadczenia socjalne.

Dołącz do CALDO TEAM!

Benefity pracy w CALDO

Szkolenia wewnętrzne oraz u Producentów
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie grupowe
Karta Multisport
System kafeteryjny MyBenefit
Liczne imprezy integracyjne w tym Piknik CALDO
Bony i premie świąteczne
Auta służbowe dla handlowców i wyższej kadry kierowniczej

Dołącz do nas

Rozwiń swój potencjał z CALDO
kariera