Menu

tło
PAROC logo

Opis firmy

Grupa PAROC jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej. Produkty sprzedawane są pod marką PAROC w rozpoznawalnych, biało-czerwonych opakowaniach i obejmują izolacje budowlane, techniczne, dla przemysłu stoczniowego, a także płyty warstwowe i materiały do izolacji akustycznej.

W trakcie ponad 80-letniej historii firma zapracowała na swoją reputację, dbając o wysoką jakość wytwarzanych produktów, praktyczną wiedzę specjalistyczną oraz kładąc nacisk na zrównoważony rozwój. Wysiłki firmy PAROC zostały docenione przez przedsiębiorstwa budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, architektów, dystrybutorów oraz wykonawców. Aktualnie, biorąc pod uwagę udział firmy w rynku izolacji budowlanych i technicznych, PAROC może pochwalić się pozycją lidera w Finlandii, Szwecji oraz w krajach bałtyckich. Ponadto produkty firmy zajmują mocną pozycję na rynkach Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Norwegii. 

Produkty marki PAROC, rozpoznawalne za sprawą charakterystycznych opakowań w czerwono-białe pasy, obejmują zastosowania budowlane, w tym izolacje termiczne, ogniowe i dźwiękowe do ścian zewnętrznych, dachów, ścianek działowych i stropów międzykondygnacyjnych, jak również izolacje techniczne do systemów HVAC, instalacji przemysłowych, przemysłu morskiego i platform przybrzeżnych oraz branży OEM. 

W 2018 r. firma PAROC dołączyła do spółki Owens Corning. Owens Corning opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty izolacyjne, wyroby dachowe oraz kompozyty z włókna szklanego.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter