Menu

tło

RDJ KLIMA

RDJ KLIMA logo

Opis firmy

RDJ Klima istnieje na rynku od 1995 roku. Specjalizuje się w produkcji akcesoriów wentylacyjnych w szczególności wszelkiego rodzaju nawiewników dla przedsiębiorstw wykonujących montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Produkcja odbywa się na specjalistycznych maszynach przy użyciu nowoczesnych technologii, co zapewnia wysoką jakość wyrobów i krótkie terminy realizacji. Działania te powodują, że jesteśmy postrzegani jako solidny partner przez wiodące firmy z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

Ciągły rozwój firmy RDJ Klima pozwolił na rozszerzenie działalności i wprowadzenie do sprzedaży klap przeciwpożarowych oraz kompaktowych central rekuperacyjnych RD+.

Współpraca z CALDO

Współpraca z Firmą CALDO-WENTYLACJA rozpoczęła się w 2015 roku. Wspólne szkolenia produktowe pozwoliły przekazać wiedzę z zakresu doboru urządzeń, która procentuje do dziś.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter