Menu

tło
SMAY logo

Opis firmy

Grupa SMAY – od ponad 33 lat dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej.

Tworzy najlepsze rozwiązania wentylacyjne zapewniające komfort i bezpieczeństwo ludziom.

SMAY jest nie tyle producentem, co ekspertem rozwiązań wentylacyjnych. A przede wszystkim wiarygodnym i stabilnym partnerem biznesowym.

Stawia na ciągły, systematyczny rozwój, polegający na wdrażaniu innowacyjnych produktów, technologii i procesów produkcyjnych. Nieustannie inwestuje w rozwój pracowników, własnej myśli technologicznej oraz zaplecza produkcyjnego.

Z produktów i usług SMAY skorzystało ponad 15 tys. Klientów na całym świecie. Jako spółka od lat rozwija się bardzo dynamicznie, zdobywając kolejne rynki nie tylko w kraju, ale również za granicą. Produkty firmy można znaleźć w ponad 34 krajach świata.

SMAY posiada nowoczesny zakład produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 18 500 m2, wraz z laboratorium badawczo-rozwojowym, a centrala firmy mieści się w nowoczesnym 4 kondygnacyjnym budynku biurowym o powierzchni 4 500 m2.

Folder-SMAY

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter