Menu

CaldoStrefa wiedzyCaldo NewsWitamy na nowej stronie CALDO

Witamy na nowej stronie CALDO

Udostępnij

W Wasze ręce oddajemy nową stronę internetową Grupy CALDO. To przestrzeń w internecie, którą tworzyliśmy od początku do końca myśląc o tych, którzy są zainteresowani branżą HVAC (ogrzewania, wentylacja, klimatyzacja).

Nowa strona CALDO podzielona jest na kilka przestrzeni, do których możecie swobodnie sięgać, w zależności od potrzeby.

Produkty

To miejsce, gdzie znajdziecie to, co możecie kupić w CALDO. Porównacie warianty, rodzaje systemów, pobierzecie dokumentację techniczną. Nie martwcie się, jeśli nie znaleźliście poszukiwanego produktu. Nasz asortyment jest bardzo szeroki, dlatego proces wprowadzania całości będzie trwał jeszcze jakiś czas. Informacje na temat dostępności produktu, którym jesteście zainteresowani uzyskacie w każdym oddziale CALDO.

Strefa wiedzy

Wiedza teoretyczna i praktyczna jest bardzo ważna w branży HVAC. Dlatego oddajemy do Waszej dyspozycji porady w formie tekstowej i wideo - pełne informacji.

W tej strefie znajdziecie również najnowsze informacje z życia firmy. Możecie tam zobaczyć jakie oferujemy szkolenia, kiedy można spotkać się z nami na dniach otwartych, a także jak się u nas pracuje.

W dziale Realizacje przygotowaliśmy wybór inwestycji, na które dostarczaliśmy towary lub pomagaliśmy w ich doborze.

Czy to wszystko? Na pewno nie. Znajdziecie także informacje o firmie (struktura, historia, sposoby współpracy), możliwości rozwoju swojej kariery w CALDO, a także poznacie naszą kadrę. 

Ciąg dalszy nastąpi....

Stworzenie nowej strony internetowej nie jest końcem tego projektu. Wręcz przeciwnie, to początek. Witryna będzie rozwijana nie tylko pod kątem wprowadzania nowych produktów, porad i aktualności. Planujemy także całkiem nowe funkcjonalności. Więcej o tym w niedalekiej przyszłości. 

Podziel się z nami opinią

Staraliśmy się, by na nowej stronie internetowej wszystko zostało wprowadzone jak najlepiej. Ta witryna ma jednak przede wszystkim służyć Wam. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii, dlatego jeśli macie jakieś sugestie, zgłaszajcie je na marketing@caldo.pl.

Zobacz też

Zobacz wszystkie wpisy

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter