Menu

CaldoStrefa wiedzyPorady wideoJak zgrzewać rury do instalacji chłodniczej? 

Jak zgrzewać rury do instalacji chłodniczej? 

Udostępnij

Zgrzewanie rur do instalacji chłodniczej systemy COOL FIT jest niezwykle proste. W tym wideo Piotr Woronkow z Georg Fischer pokaże Ci jak to zrobić.

Obejrzyj nasze wideo, aby zobaczyć, jak Piotr prowadzi Cię przez cały proces, od przygotowania do zgrzewania. Poznaj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci osiągnąć perfekcyjne zgrzewy.

background image

Co to jest system COOL-FIT?

System COOL-FIT to najnowocześniejszy system rurowy przeznaczony do stosowania w przemysłowych i komercyjnych instalacjach chłodniczych. Dzięki połączeniu bezkorozyjnych i bezobsługowych elementów z preizolacją fabryczną stanowi niezawodne i wydajne rozwiązanie. Ten bezpieczny, lekki i szybki w montażu system idealnie sprawdzi się w zakładach przetwórstwa warzyw i owoców, ubojniach, browarach i supermarketach. System COOL-FIT zapewnia maksymalną wydajność i nieprzerwaną pracę instalacji, jednocześnie zmniejszając koszty konserwacji i eksploatacji.

Szukasz produktów do instalacji chłodniczej? Skontaktuj się z nami

Administratorem podanych danych osobowych jest CALDO-IZOLACJA Sp. z o.o. działająca w ramach Grupy CALDO. Informacje dotyczące Grupy oraz zasad przetwarzania danych, celów, podstaw i uprawnień znajdują się w Polityce Prywatności.

Zobacz też

Zobacz wszystkie wpisy

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter