Menu

CaldoRealizacjeFabryka Imperial Tobacco Polska Manufacturing w Radomiu

Fabryka Imperial Tobacco Polska Manufacturing w Radomiu

Fabryka Imperial Tobacco Polska Manufacturing w Radomiu
ZadanieDostarczenie instalacji sanitarnych i zabezpieczeń przeciwpożarowych
RealizacjaImperiaI Tobacco Polska Manufacturing, Radom, ul. Tytoniowa 2/6
Generalny WykonawcaPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud
Termin realizacji2020-2021
Koszt inwestycji100 mln zł

Rozbudowa zakładu produkującego wyroby tytoniowe - Imperial Tobacco Polska Manufacturing - rozbudowa

Inwestycja stanowiła pierwszy etap rozbudowy. W jej skład wchodziła budowa budynku:

  • produkcyjno-magazynowego;
  • socjalno-biurowego.

Całkowita powierzchnia wynosi 5 832 metry kwadratowe (powierzchnia zabudowy 3813 metrów kwadratowych). Wartość inwestycji przeprowadzonej w latach 2020-2021 to ok. 100 mln złotych. Projekt konstrukcji stworzyło WG Studio Sp z o.o. Natomiast głównym wykonawcą był Łucz-Bud Sp. z o.o.

Do CALDO Radom zwrócono się o dostarczenie materiałów do instalacji sanitarnych i zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nasi doradcy techniczno-handlowi we współpracy z kupującym dokonali analizy i wybrali odpowiednie produkty.


W zakładzie produkcyjnym Imperial Tobacco Polska Manufacturing produkowana jest krajanka tytoniowa, która następnie jest eksportowana lub pakowana w papierosy. W fabryce wytwarzane są również sztabki filtrowe.

Imperial Tobacco Polska Manufacturing jest ważną częścią lokalnej społeczności, z której wywodzi się zdecydowana większość – z blisko 700 pracowników (...) chcemy przede wszystkim dać impuls do rozwoju miasta oraz całego regionu m.in. poprzez tworzenie nowych miejsc pracy oraz angażowanie lokalnych przedsiębiorstw do realizacji projektu.Krzysztof Kord, Prezes Zarządu Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A., Dyrektor Fabryki w Radomiu

Inne realizacje

Zobacz wszystkie realizacje

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter