Menu

tło

ROCKWOOL

ROCKWOOL logo

Opis firmy

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.
Grupa tworzy zielone rozwiązania dla branży ogrodniczej, do zastosowań przemysłowych, przemysłu stoczniowego, a także w obszarze minimalizacji hałasów i wibracji w obiektach infrastrukturalnych.

ROCKWOOL produkuje różnorodne wyroby ze skalnej wełny mineralnej służące jako izolacja termiczna, akustyczna i przeciwpożarowa w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, obiektach przemysłowych i handlowych oraz instalacjach technicznych. Każdy wyrób służy środowisku, ograniczając straty ciepła, a w konsekwencji zmniejszając zapotrzebowanie na energie i emisję CO2.

Współpraca z CALDO

Firma CALDO od początku swojej działalności, to jest od 1993 roku współpracuje z międzynarodową firmą ROCKWOOL.

Pliki do pobrania

Katalog-ROCKWOOL-01.23-3

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter