Menu

CaldoStrefa wiedzyPorady wideoTym łatwiej wykonasz instalację chłodniczą

Tym łatwiej wykonasz instalację chłodniczą

Udostępnij

Wykonanie instalacji chłodniczej z system COOL-FIT od firmy Georg Fischer jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych systemów. Sprawdź dlaczego i czy ten system jest dla Ciebie.

background image

Co to jest system COOL-FIT?

To najnowocześniejszy system rurowy przeznaczony do stosowania w przemysłowych i komercyjnych instalacjach chłodniczych. Dzięki połączeniu bezkorozyjnych i bezobsługowych elementów z preizolacją fabryczną stanowi niezawodne i wydajne rozwiązanie. Ten bezpieczny, lekki i szybki w montażu system idealnie sprawdzi się w zakładach przetwórstwa warzyw i owoców, ubojniach, browarach i supermarketach. System COOL-FIT zapewnia maksymalną wydajność i nieprzerwaną pracę instalacji, jednocześnie zmniejszając koszty konserwacji i eksploatacji.

Zalety systemu COOL-FIT

  • Skraca czas montażu dzięki fabrycznie przygotowanym komponentom z izolacją i płaszczem.
  • Wytrzymały na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, a nawet na uderzenia młotkiem.
  • Odporny na korozję.
  • Lekki (nawet o 50 proc. lżejszy od systemów tradycyjnych).
  • Wykonany z materiałów ekologicznych, które można poddać recyklingowi.
  • Idealny do zastosowań w różnorodnych środowiskach, od przemysłowych po komercyjne.

Szukasz produktów do instalacji chłodniczych? Skontaktuj się

Administratorem podanych danych osobowych jest CALDO-IZOLACJA Sp. z o.o. działająca w ramach Grupy CALDO. Informacje dotyczące Grupy oraz zasad przetwarzania danych, celów, podstaw i uprawnień znajdują się w Polityce Prywatności.

Zobacz też

Zobacz wszystkie wpisy

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter