Menu

CaldoRealizacjeHurtownia spożywcza Farutex w Nowym Targu

Hurtownia spożywcza Farutex w Nowym Targu

Hurtownia spożywcza Farutex w Nowym Targu
ZadanieDostarczenie materiałów izolacyjnych z kauczuku (otulina i maty) do instalacji CO2 i glikolowego układu chłodzenia.
RealizacjaCentrum Dystrybucyjne Biedronki w Wojniczu
Generalny WykonawcaSerafin Chłodnictwo
Termin realizacji2022

Instalacja CO2 i glikolowy układ chłodzenia

W skład inwestycji wchodziło wykonanie instalacji CO2 i glikolowego układu chłodzenia w hurtowni spożywczej Farutex w Nowym Targu. Pierwszy system wykorzystuje dwutlenek węgla do chłodzenia i utrzymania stabilnej temperatury. W przypadku drugiego systemu jako płyn chłodzący wykorzystywany jest glikol, który przepływa przez rurki i wymienniki ciepła, absorbuje ciepło z otoczenia i utrzymuje stabilną temperaturę wewnątrz magazynów chłodniczych i lodówek.

Do CALDO Kraków zwrócono się o dostarczenie materiałów izolacyjnych z kauczuku (otulina i maty) do instalacji CO2 i glikolowego układu chłodzenia. Nasi doradcy techniczno-handlowi we współpracy z kupującym dokonali analizy i wybrali odpowiednie produkty.

Farutex to hurtownia spożywcza, która zajmuje się sprzedażą m.in. świeżych warzyw, owoców, produkty mleczne, mięso ryby, jak również produkty zbożowe, konserwy czy wyroby piekarnicze. Produkty te dostarczane są do restauracji, hoteli, sklepów spożywczych i klientów biznesowych.

Inne realizacje

Zobacz wszystkie realizacje

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter