Menu

CaldoRealizacjeHala Agencji Rozwoju Przemysłu w Radomiu

Hala Agencji Rozwoju Przemysłu w Radomiu

Hala Agencji Rozwoju Przemysłu w Radomiu
ZadanieDostarczenie materiałów do instalacji sanitarnych i zabezpieczeń przeciwpożarowych
RealizacjaRadom, ul. Kielecka/Inwestycyjna
Generalny WykonawcaPrzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud
Termin realizacji2020 r.
Koszt inwestycjiok 25 mln zł

Rozbudowa hali Agencji Rozwoju Przemysłu

W skład inwestycji wchodziła hala produkcyjna i zaplecze socjalno biurowe. Całkowita powierzchnia to prawie 11 tys. metrów kwadratowych. Hala zbudowano tak, by można było ją podzielić na trzy segmenty ( 5 tys. metrów kwadratowych, 2,5 tys. metrów kwadratowych, 2,5 tys. metrów kwadratowych).

Do CALDO Radom zwrócono się o dostarczenie materiałów do instalacji sanitarnych i zabezpieczeń przeciw pożarowych. Nasi doradcy techniczno-handlowi we współpracy z kupującym dokonali analizy i wybrali odpowiednie produkty.

Inwestycje przygotowano pod działalność mechaniczną, obróbkę metalu, tworzyw sztucznych, logistyki i magazynowania. Hala Agencji Rozwoju Przemysłu została zbudowana na terenie podstrefy Radom należącej do Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan.


Radom cierpi na brak dostępnych dużych terenów dla największych inwestycji, dlatego powinien konkurować innymi atutami: wykwalifikowaną kadrą w branży metalowej i mechanicznej, bliskością Warszawy i szybkością procesu inwestycyjnego.Dariusz Śliwowski, wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Fot. podglądowe

Inne realizacje

Zobacz wszystkie realizacje

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter