Menu

tło
CaldoStrefa marekGROUND-THERM

GROUND-THERM

GROUND-THERM logo

Opis firmy

Ground-Therm to spółka z polskim kapitałem zakładowym. Specjalizujemy się w wytwarzaniu nowoczesnych systemów wentylacji dla domów mieszkalnych oraz gruntowych wymienników ciepła, które wydatnie wspomagają wszelkie systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Opracowaliśmy własny system dystrybucji powietrza, składający się z 11-tu plastikowych modułów, z których można zbudować praktycznie dowolny układ rozprowadzania powietrza. System ten, pod handlową nazwą VENTIFLEX® PLUS został przez nas opatentowany w 2013 roku (patent nr 405120).

Wieloletnie doświadczenie Ground-Therm w dziedzinie przepływu ciepła i hydrauliki płynów, zaowocowało w roku 2008 produkcją pierwszego, całkowicie polskiego systemu rurowych gruntowych wymienników ciepła. Zastosowana przez nas technologia mikro-srebra zapewnia skuteczną ochronę przed rozwojem bakterii i grzybów. W roku 2011 opatentowaliśmy skuteczny sposób zabezpieczania wymienników rurowych przed wysokim poziomem wód gruntowych (patent nr 219236).

Obecnie koncentrujemy się na wytwarzaniu systemów wentylacyjnych dla budynków energooszczędnych oraz tzw. rozwiązań pasywnych, które stanowią przyszłość branży budowlanej. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym innowacyjnym technologiom będą mogli Państwo w swoich domach oddychać świeżym i zdrowym powietrzem.

Pliki do pobrania

Katalog-Ventiflex

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać na swoją skrzynkę mailową informacje o nowych produktach, poradach, wydarzeniach czy szkoleniach, które mogą Cię zainteresować.Zobacz aktualny newsletter